Odkryj turystykę i zwiedzaj świat!

Co tak naprawdę warto zobaczyć we Francji?
Z czym ogólnie kojarzy się nam Francja? Na pewno z autami, eleganckim Paryżem i smakowitą kuchnią. Jednakże trudno powiedzieć, aby Francja była szczególnie popularna wśród Polaków. Rzadko wypoczywamy nad Lazurowym Wybrzeżem, odkrywamy Prowansję, etc. Naturalnie Paryż jest niezwykle popularny, ale już przykładowo Marsylia sporo mniej. Dobrze, ale co warto zobaczyć we Francji? Z pewnością trzeba zwiedzić Paryż – to na 100% pewne. Choć niektórzy ludzie mawiają, że Paryż to bardzo przereklamowane miasto, to nawet jeżeli to prawda, trudno zweryfikować owy pogląd bez dokładniejszego zapoznania się z Paryżem!
Z pewnością na większą uwagę zasługuje również francuska prowincja. W szczególności można pokochać francuskie miasteczka, gdy leci w telewizji Tour de France. Bardzo interesujące jest także południe Francji – turystyka nad Lazurowym Wybrzeżem cechuje się swojego rodzaju elegancją, a więc zwolennicy tych tańszych wakacji w zasadzie powinni wybrać inne miejsce. Piękna jest bez cienia wątpliwości Marsylia, zatem wielkie miasto portowe. Nie możemy również zapomnieć o Korsyce. Korsyka to tak naprawdę wyspa, która ma wiele wewnętrznych kłopotów, w wielu przypadkach jej mieszkańcy uważają, że Francja nie odpowiada im, woleliby niepodległość. Choć Francja jest dużym krajem, to jednakże dzięki dobrym autostradom oraz szybkim kolejom możemy szybko się po niej poruszać.

Categories: Podróże

Comments are closed.

Najciekawsze wpisy:

Salon optyczny Best Vision:...

Posted on gru - 6 - 2023

Możliwość komentowania Salon optyczny Best Vision: zapewnienie wszechstronnej opieki nad narządem wzroku została wyłączona

Jakie elementy składają się...

Posted on kwi - 15 - 2023

Możliwość komentowania Jakie elementy składają się na hydraulikę siłową została wyłączona

Poznawanie ładnych miejsc na...

Posted on kwi - 16 - 2023

Możliwość komentowania Poznawanie ładnych miejsc na Wyspach została wyłączona

Szukasz dobrej rozrywki? Czekają...

Posted on kwi - 17 - 2023

Możliwość komentowania Szukasz dobrej rozrywki? Czekają na Ciebie plemiona! została wyłączona

Imponujący katalog narzędzi Kromax

Posted on kwi - 18 - 2023

Możliwość komentowania Imponujący katalog narzędzi Kromax została wyłączona